RSS

Miks?

Kui Sul on 1 või 1+… last, on vaba aja sisustamisel hoopis teised nõudmised, kui üksi-kahekesi. Eelmisel suvel ühte reisi planeerides avastasin, kui keeruline on leida tõest infot – ööbimiskohtade, toitlustuskohtade, aktiivsete tegevuste kohta jne. Kodulehtedel on vähe infot või on pildid kehva kvaliteediga. Samas otsisin infot ka selle kohta, kas keegi on neid kohti reaalselt külastanud, teenuseid kasutanud – mida märgati, mida soovitati, mida laideti, kuidas nägid need kohad päriselt välja.

Info saamiseks pidin väga-väga palju guugeldama, väga paljusid kodulehti läbi uurima, mitmeid blogipostitusi läbi lugema. Info võib ju isegi olemas olla, aga kui ei ole ühte kohta, kuhu see kokku oleks koondatud, on see nagu hästi hoitud saladus. Või siis pole otsima asudes isegi eelaimdust, mida kõike võiks veel teha välja valitud piirkonnas. Püüan anda panuse, et edaspidigi oleks kuhugi minna ja midagi teha!

Vabast ajast tehtud märkmed on tihti kulinaaria ja ajaloo poole kaldu!

Pane tähele! Siinsete tekstide ja piltide kasutamine (ka ajakirjanduslikel või kommertslikel eesmärkidel) on ilma eelneva kooskõlastuseta keelatud!

Advertisements
 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: